Aicinājums uz tikšanos par Liepājas NVO inkubatora izveidi

Aicinājums uz tikšanos par Liepājas NVO inkubatora izveidi

Esam gandarīti un priecīgi, ka Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 procesā aktīvi iesaistās ne tikai Liepājas, bet visas Kurzemes organizācijas.

Ņemot vērā to, ka Kurzemes NVO centrs jau vairāk nekā 20 gadus darbojas nevalstisko organizāciju nozarē, aicinājām centra speciālistus dalīties savā pieredzē sabiedrības līdziesaistes nodrošināšanā dažādos pilsētas procesos un sniegt priekšlikumus, kā veiksmīgāk attīstīt un izveidot Liepājas NVO inkubatoru.

Pirms Kurzemes NVO centrs iesniedz EKG2027 komandai savu redzējumu, speciālisti vēlas pakonsultēties ar inkubatora potenciālo mērķauditoriju - ikvienu Liepājas, Dienvidkurzemes un Kuldīgas novada iedzīvotāju - un 28. oktobrī rīko Zoom tikšanos.

Tikšanās laikā Kurzemes NVO centra pārstāvji īsumā iepazīstinās ar savu redzējumu, taču galvenais mērķis ir saprast, kādas būtu pašu Liepājas un apkārtējo novadu biedrību, nodibinājumu un aktīvo iedzīvotāju vajadzības.

Laipni lūgti iesaistīties arī interesenti no citām vietām, jo iespējams, ja šo ideju izdosies veiksmīgi īstenot, šādi inkubatori varētu attīstīties arī citur Latvijā.

Tikšanās notiks 28. oktobrī no plkst. 16.00 līdz 17.30.

Lūgums aizpildīt īsu anketu: https://forms.gle/v2tGKYK1shkRHSCK6