Aicinājums uz kultūras brokastīm saistībā ar Liepājas gatavošanos Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 2.kārtai

Aicinājums uz kultūras brokastīm saistībā ar Liepājas gatavošanos Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 2.kārtai

Lai sabiedrību iepazīstinātu ar aktualitātēm saistībā ar Liepājas gatavošanos Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 konkursa 2. kārtai, ceturtdien, 30. septembrī, plkst. 10.00 mediji un interesenti aicināti uz kultūras brokastīm klātienē un interneta tiešraidē.

Pasākums notiks Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas jaunajā korpusā, Alejas ielā 18.

Liepājas komanda iepazīstinās ar 2. kārtas gatavošanās procesu un plānotajām aktualitātēm. Brīvā un neformālā gaisotnē būs iespēja diskutēt par dažādiem ar Eiropas kultūras galvaspilsētu 2027 saistītiem jautājumiem.

Sarunā piedalīsies projekta darba grupa – projekta vadītāja Inta Šoriņa, Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns, koncertzāles “Lielais dzintars” mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča, projektu vadītāja, vides ilgtspējas speciāliste un pētniece Nora Sudmale, māksliniece, Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijas vadītāja, bakalaura programmas “Jauno mediju māksla” direktore un docētāja Anna Priedola un Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Pasākumā piedalīsies arī Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš un priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis.

Noslēgumā mediju pārstāvjiem būs iespēja doties nelielā ekskursijā pa jaunajām Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas telpām.

Saistībā ar to, ka pasākums notiek mācību iestādes telpās, klātienē to varēs apmeklēt tikai iepriekš reģistrēti viesi, uzrādot derīgu vakcinācijas sertifikātu. Pieteikties iespējams, rakstot uz e-pasta adresi: zita.lazdane@liepaja.lv

Visi interesenti pasākuma norisei aicināti sekot līdzi tiešraidē Liepājas pilsētas pašvaldības Facebook kontā. Sarunas laikā skatītāji arī varēs uzdot sev interesējošos jautājumus.