Aicinājums uz Gruzijas etnodžeza dīvas Nino Katamadzes koncertu

Aicinājums uz Gruzijas etnodžeza dīvas Nino Katamadzes koncertu

Gruzijas etnodžeza dīva Nino Katamadze ar grupu "Insight" 29. jūlijā plkst. 20.00 koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" aicina klausītājus uz aizrautīgu gruzīnu, džeza un mūsdienu mūzikas programmu,kurā skanēs gan iemīļoti hiti, gan pārsteidzošas improvizācijas!

Spilgta, autentiska, sirsnīga un patiesa – tā Nino Katamadzi raksturo viņas talanta cienītāji. Dziedātāja savā mūzikā iekodējusi savas patiesākās, dziļākās jūtas, ar kurām ikkatrs klausītājs var savilkt paralēles savā dzīvē. Kā viņa pati saka: "Es dziedu ar emocijām, nevis vārdiem. Koncertā izpildītās melodiju improvizācijas nāk no manas dvēseles dziļumiem."

Nino savu mūziku dēvē par "art jazz", kurā savienojas džeza, blūza, rokmūzikas, popmūzikas fanka un gruzīnu folkmūzikas mantojums. Kopā ar grupu "Insight" dziedātāja muzicē vairākus gadu desmitus.

Grupas sastāvā – ģitārists Goha Kačeišvili, basģitārists Uča Gugunava un bundzinieks Alesanders Džaparidze. Spēcīgāku džeza impulsu radīšanai koncertā viņiem uz skatuves pievienosies saksofonists Giorgi Berišvili un pianists Papuna Šarikadze.

Biļetes uz koncertu vēl pieejamas https://bit.ly/Nino_Katamadze_Liepaja