Aicinājums piedalīties video projekciju grafikas konkursā “Pilsēta paradokss”

Aicinājums piedalīties video projekciju grafikas konkursā “Pilsēta paradokss”

Pastaigas “Izgaismotā Liepāja” ietvaros no 17. līdz 19. martam norisināsies video projekciju grafikas konkurss "Pilsēta paradokss". Konkursā aicināti piedalīties Latvijas video mākslinieki un grafiķi, multimediju nozares studenti, jaunieši, kuri strādā ar video grafiku un citi interesenti.

Video projekciju grafikas konkursā izrādītos darbus vērtēs pastaigas “Izgaismotā Liepāja” apmeklētāji un uzvarētājs saņems stipendiju 500 eiro vērtībā.  

Darba tehnikas, krāsu, formāta izvēle ir video mākslinieku ziņā, svarīgi, lai video darbā 50 sekunžu laikā tiek izstāstīts mākslinieciski vienots vēstījums - dalībnieki aicināti zīmēt, filmēt, izmantot mapping tehniku.

Iepazīties ar konkursa nolikumu var šeit: https://faili.liepaja.lv/Publikacijas/IZGAISMOTA-LIEPAJA-NOLIKUMS-PILSETA-PARADOKSS.pdf

Jau ziņots, ka no 17. līdz 19. martam, laika posmā no plkst. 19.00 līdz 23.00, Liepājā norisināsies pastaiga “Izgaismotā Liepāja”. Trīs vakaru garumā liepājnieki un pilsētas viesi varēs aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt aizraujošu gaismas objektu maršrutu. Šī gada tēma ir “Pilsēta Paradokss”.

Kā ierasts, gaismas objektus veidos zināmi un atzīti gaismas un video mākslinieki no Liepājas un visas Latvijas, kā arī objektu realizācijā tiks iesaistīti pieredzējuši tehniskā aprīkojuma nodrošinājuma uzņēmumi.

Kopumā pastaigā “Izgaismotā Liepāja” būs apskatāmi 17 gaismas objekti un pastaigas laikā būs izgaismots arī Liepājas radio un televīzijas centra tornis Celtnieku ielā 6/8 un Jūras spēki ar lāzeriem un gaismām Liepājas karoga krāsās izgaismos kuģus 84. piestātnē.

Iepazīties ar maršrutu un objektu aprakstiem var šeit: https://faili.liepaja.lv/2023/03/IzgaismotaLiepaja-Buklets2023.pdf

Plašāka informācija par pastaigu “Izgaismotā Liepāja” pieejama te: https://www.liepaja.lv/izgaismota2023/